Korešpodenčný turnaj
Odeslal: 31 Bře 2020, 15:25
Vzhľadom na zákazy stretávania nám odpadávajú súťaže. Bol by záujem o korešpodenčný turnaj?
Samotné disciplíny vybili obdobné, ako na klasickom turnaji usporiadaním pod hlavičkou CSWBS. Flight a clout sa v pohode dajú. Flight klasika, štandardizované šípy, proste ako na bežnom turnaji. Target vzhľadom na problém s terčom asi nie. Nie všetci si vedia zabezpečiť predpísaný terč. Ale možno by išlo aj to.
Clout by sa dalo niekoľko vzdialenosti, ktoré sa presne špecifikujú v deň začiatku turnaja. Meranie by som si vedel predstaviť cez nejakú apku v telefóne cez gps.
Akýkoľvek podporný vietor zakázaný. Iný vietor (bočný, protivietor) povolený. Celá súťaž by trvala týždeň. Strelec môže strielať dva krát a lepší výsledok zašle.
Strelec odstrieľa a pošle svoje výsledky. Rozhodcu by si robil každý sám. Verím, že nik nemá potrebu podvádzať.
Všetko by prebehlo ohľadom na aktuálnu situácia. Pokiaľ nieje plný zákaz vychádzania, myslím, že každý si odstrielať môže.
Samotné disciplíny vybili obdobné, ako na klasickom turnaji usporiadaním pod hlavičkou CSWBS. Flight a clout sa v pohode dajú. Flight klasika, štandardizované šípy, proste ako na bežnom turnaji. Target vzhľadom na problém s terčom asi nie. Nie všetci si vedia zabezpečiť predpísaný terč. Ale možno by išlo aj to.
Clout by sa dalo niekoľko vzdialenosti, ktoré sa presne špecifikujú v deň začiatku turnaja. Meranie by som si vedel predstaviť cez nejakú apku v telefóne cez gps.
Akýkoľvek podporný vietor zakázaný. Iný vietor (bočný, protivietor) povolený. Celá súťaž by trvala týždeň. Strelec môže strielať dva krát a lepší výsledok zašle.
Strelec odstrieľa a pošle svoje výsledky. Rozhodcu by si robil každý sám. Verím, že nik nemá potrebu podvádzať.
Všetko by prebehlo ohľadom na aktuálnu situácia. Pokiaľ nieje plný zákaz vychádzania, myslím, že každý si odstrielať môže.