Stránka 1 z 1

Luk

Odeslal: 13 Říj 2021, 12:30
od Hlado Tepes
Dobrý den, již jsem trochu bezradny. Můžete doporučit výrobce luku který nemá problém s historickým anglanem o natahu 140lb? Děkuji moc.

Re: Luk

Odeslal: 13 Říj 2021, 23:42
od dav1dMldc
Ahoj, ja mám k dispozícií anglický luk z Talianskeho tisu 130lb 30". Fotky sa dajú nájsť v galérií, str. 102.
V prípade záujmu a ďalších informácií prosím písať na mail d.matejov@gmail.com.
Potom je pár výrobcov v zahraničí, ale neviem či by si bol ochotný zaplatiť tie sumy :D . U nás teraz...hmm... neviem :doubt: .

Re: Luk

Odeslal: 14 Říj 2021, 11:32
od Kaša
Hlado Tepes napsal:
13 Říj 2021, 12:30
Dobrý den, již jsem trochu bezradny. Můžete doporučit výrobce luku který nemá problém s historickým anglanem o natahu 140lb? Děkuji moc.
Hlado, jestli zvládneš "stočtyřicítku" tak by bylo super kdybys zajel za náma na nějaký turnaj cswbs .... můžem pokecat, zastřílet, popít :thumbup:

Re: Luk

Odeslal: 14 Říj 2021, 20:06
od Hlado Tepes
dav1dMldc napsal:
13 Říj 2021, 23:42
Ahoj, ja mám k dispozícií anglický luk z Talianskeho tisu 130lb 30". Fotky sa dajú nájsť v galérií, str. 102.
V prípade záujmu a ďalších informácií prosím písať na mail d.matejov@gmail.com.
Potom je pár výrobcov v zahraničí, ale neviem či by si bol ochotný zaplatiť tie sumy :D . U nás teraz...hmm... neviem :doubt: .
Wow, ten je nádherný, a zřejmě poslední žijící na území československa. Kousnu do kyselého jablka. Kolik si za něj představuješ?

Re: Luk

Odeslal: 14 Říj 2021, 20:08
od Hlado Tepes
Kaša napsal:
14 Říj 2021, 11:32
Hlado Tepes napsal:
13 Říj 2021, 12:30
Dobrý den, již jsem trochu bezradny. Můžete doporučit výrobce luku který nemá problém s historickým anglanem o natahu 140lb? Děkuji moc.
Hlado, jestli zvládneš "stočtyřicítku" tak by bylo super kdybys zajel za náma na nějaký turnaj cswbs .... můžem pokecat, zastřílet, popít :thumbup:
Jestli se k tomu luku dostanu abych měl s čím závodit tak rád :thumbup:

Re: Luk

Odeslal: 14 Říj 2021, 21:19
od Kaša
:occasion5: :salute:

Re: Luk

Odeslal: 16 Říj 2021, 22:10
od lasky
Hlado Tepes napsal:
14 Říj 2021, 20:06
dav1dMldc napsal:
13 Říj 2021, 23:42
Ahoj, ja mám k dispozícií anglický luk z Talianskeho tisu 130lb 30". Fotky sa dajú nájsť v galérií, str. 102.
V prípade záujmu a ďalších informácií prosím písať na mail d.matejov@gmail.com.
Potom je pár výrobcov v zahraničí, ale neviem či by si bol ochotný zaplatiť tie sumy :D . U nás teraz...hmm... neviem :doubt: .
Wow, ten je nádherný, a zřejmě poslední žijící na území československa. Kousnu do kyselého jablka. Kolik si za něj představuješ?
Mas mu poslat mail a riesis to tu.. je velmi casovo zaneprazdneny ..komunikacia na fore je na figu. Otazkou bude ci to natiahnes.

Re: Luk

Odeslal: 18 Říj 2021, 12:45
od dav1dMldc
Už mi písal. Luk si stále nechávam ja...

Re: Luk

Odeslal: 18 Říj 2021, 16:33
od lasky
necham to tu par dni a potom vymazem.