Nalezeno 7 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 Bře 2011, 20:30
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644958
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Sám nevím, jak to mám vysvětlit,ale asi je to blbost nic. sory
- 04 Bře 2011, 20:49
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644958
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Vlastně se chci ještě zeptat,jestli počet letokruhů má nějaký vliv, popř. kde, nebo na jaké straně mají být.
- 04 Bře 2011, 20:45
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644958
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Sory za pozdní odpověd a diky všem.
- 27 Ún 2011, 14:13
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644958
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Aha,dik a třeba podle letokruhů se to poznat nedá?
- 26 Ún 2011, 18:47
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644958
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Zdravím, chtěl bych se zeptat ohledně agátu, jak poznám dobry dřevo na luk??
- 20 Ún 2011, 17:31
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644958
- 19 Ún 2011, 23:08
- Fórum: Historická střelba
- Téma: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
- Odpovědi: 1301
- Zobrazení: 644958
Re: Luky - výroba a technické dotazy všeho druhu
Dobry den,mam dotaz,jsou nejake pristroje na mereni tahu,podle kterych tileruju luk na potrebnou tloustku? Napr. kdyz tileruju luk a chci mit treba 40lb jak to poznam.? Dekuju.