Dotazy

našli jste na fóru nějaké nedostatky? Pište sem...
English - introduction
Jara
Příspěvky: 16
Registrován: 13 Lis 2007, 13:38

Dotazy

Příspěvek od Jara »

Chtel jsem se zeptat jestli je mozne zaridit, abych se mohl prihlasovat na tricitkovy servr pod svym uzivatelskym uctem (ktery vyuzivam zde) a nemusel si zakladat novy ucet?
Predem diky.


edit: Diky za odpoved.
Naposledy upravil(a) Jara dne 05 Led 2009, 19:38, celkem upraveno 1 x.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Sesterske servry

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Nedávno se mi tu vysmíval Comodor Falkon, že kecám a že např. "seznam.cz" má spojené loginy. Jenže seznam.cz má pouze jedno fórum a tím je "lide.cz"

Spojení databází více fór je značně komplexní a admin musí mít fištróna. Kromě úlevy od neustálého přihlašování je s tím spojeno mnoho problémů.
Stačí se podívat na odpovědi PhpBB podpory http://www.phpbb.cz/viewtopic.php?f=51& ... %9B#p78261

Takže odpověď je NE. Nespojím databáze a ani to nemám v plánu.
Avatar uživatele
Drak
Dietolog
Dietolog
Příspěvky: 214
Registrován: 24 Ún 2007, 21:07
Místo/Bydliště: Myjava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Drak »

Taky tu mám jeden dotaz. Nejde mi přihlásit se na Mozzile Firefox. Není prosím nějaká rada co s tím ? v Exploreru se mi fakt nechce na nic dívat.
Drak
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Zrovna ti píšu z Firefoxu, takže prohlížečem to fakt není. Chyba bude mezi židlí a klávesnicí :p
Vymazaž historii a cookies, pak se znovu pokus přihlásit.
Avatar uživatele
Drak
Dietolog
Dietolog
Příspěvky: 214
Registrován: 24 Ún 2007, 21:07
Místo/Bydliště: Myjava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Drak »

Nemyslel jsem to tak že by byla chyba v prohlížeči. Vím že je to mezi židlí a klávesnicí.

Děkuju za radu, funguje.
Drak
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Pája1111 »

Radime,nechtějí se mi zobrazovat vložené obrázky v galerii luků. Vkládal jsem je jako obvykle.Nevíš čím to je?
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Je dost možné, že sis je omylem zablokoval v prohlížeči. A pokud se ti to děje v práci, tak je možné, že nějaký váš IT exprd pokálel uživatelská práva v celé firemní síti.
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Dotazy

Příspěvek od Pája1111 »

Hmm, to je možné. Tak já se pokusím to napravit z domu.... Díky.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Supíku, jestli budeš někdy upgradovat fórum, tak dej bacha, ať it to nekoliduje s MODy, které jsem sem dal.

jsou to "Anti double post" a "Anti bot" otázka v registračním formuláři.
Avatar uživatele
Supík
Příspěvky: 482
Registrován: 24 Kvě 2009, 19:18
SHŠ: Malchus
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Supík »

jj díky za info. O tom antidouble jsem nevedel, takze diky. Ten anti spam mod nejspis vymenim za jeden me vlastni vyroby. Jeho vyhodou je, ze tu antispam otazku vyplni za uzivatele a jeste navic to okenko skryje. A zaroven si na nem spameri lamou 100% vaz. :)
Avatar uživatele
Jarwiks
Příspěvky: 36
Registrován: 13 Pro 2008, 19:45
Místo/Bydliště: Brno/Uherské Hradiště-Jarošov/Modrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Jarwiks »

Jen bych měl dotaz. v rozcestníku na ranný středověk je vždycky u každé skupiny uveden počet přesměrování. Nicméně u naší skupiny (Velkomoravané) tomu tak není. Šlo by to nějak upravit?
"Nesnažte se opít trpaslíka notorika a do mrtva se zpijte jen tehdy, když je na blízku někdo, kdo vás může pohřbít."
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Dotazy

Příspěvek od Spakona »

tak se nemůžu už 3týden dostat na třicítkovej brodec..... v čem je problém? háže mi ta stránka eror........

Parse error: syntax error, unexpected $end in /hosting/www/brodec.org/tricitka/cache/tpl_prosilver_index_body.html.php on line 32
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

SPAKONA:
trochu si pročisti prohlížeč. Hlavně temporary internet files, cache a cookies. Mně to jede v pohodě.
Avatar uživatele
Spakona
Příspěvky: 406
Registrován: 15 Ún 2009, 16:24

Re: Dotazy

Příspěvek od Spakona »

smažu cookies, chytne se to, přihlásím se, objeví se obsah, klinu na něco a vyhodí to tu samu chybu
tak zase smažu, naloguju.... pořád to samé - někde je zrada jen sem nepřišla na to kde???? :(
bezprizorní a všudypřítomná, rustikálně upřímná
Kdybychom byly muži, hovořily bychom teď o tom, jak za svou zem položíme své životy. Jako ženy můžeme mluvit jen o tom, že se položíme.
Avatar uživatele
Radim Vaňousek
Sponzor Brodce
Příspěvky: 965
Registrován: 02 Pro 2006, 14:54
Místo/Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od Radim Vaňousek »

Jéééé! Spaky, já jsem kus vola. Teď jsem si toho všimnul -je porouchanej styl Prosilver na fóru. Subsilver2 funguje dobře. Přehoď si to v uživatelským panelu, v záložce "nastavení".
Odpovědět

Vrátit se na “brodec.org”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti