Galerie luků - uživatelé

Luky, šípy, kuše atp. -moderovaná diskuse.

Moderátoři: hawkwind, lasky, Pája1111

Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od hawkwind »

Nefretí, zatím ne.

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
dav1dMldc
Příspěvky: 920
Registrován: 16 Kvě 2010, 19:44

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od dav1dMldc »

no nato, že to je 155tka je set dosť dobrý
ja mám tiež niečo nové:

Obrázek

všetky fotky a popisy: https://picasaweb.google.com/1019766370 ... 5457060482
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Pája1111 »

Krásná práce, všechny tilery nádhera!! Proč neděláš špičky z rohoviny?? A ještě u těch šípů se mi zdá, že děláš zbytečně silné ty vložky do končíků... Jinak super! :salute:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1728
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Kaša »

Jardo, ten tiler je super. :p
To je snad nejsilnější jasan o kterém vím,...nebo ten co jsi předával ve francii byl silnější?
A budeš ho dředávat Markovi na medlánkách? Hodně by mě zajímal dostřel,..myslím že už i quaterpound by z něj mohl letět dost dobře.

Dave, to jsou hezké luky,..doufám že budeš na medlánkách a pokecám s dalším lukařem.
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od hawkwind »

Tenhle je o něco silnější, ale ten ve Francii byl z lepšího dřeva.No jak říkám, nečekám, že to někdo brzy napodobí. :)
Mark bere sebou svůj závodní luk a Standard šíp, tak prej se máte na co těšit. Jinak - standard bude střílet v soutěži.
Včera jsem dodělával luk pro kamaráda a vzal extra hustou tyč dřeva - s menšíma rozměrama než tohle to mělo 130# na 20" - musel jsem hodně ubírat, ted´to má v podstatě rozměry Ipe. Ale už je to poslední z toho materiálu, už nemám.

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
dav1dMldc
Příspěvky: 920
Registrován: 16 Kvě 2010, 19:44

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od dav1dMldc »

vďaka,
pájo je to jednoduché, rohy vôbec nemám, no dúfam, že mi kamarát nejaké zoženie :D . v šípoch je wengé a preto trochu hrubšie. tie tenké platničky sa mi moc nepáčia.
kaša, je mi ľúto, nebudem. Nemám vôbec čas, prerábame dom...Ale teší ma, že ma konečne berieš ako lukára :)
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Pája1111 »

Tak aby to nevypadalo, že nic nedělám.... Morušový plochý LB. Délka 198cm, střed 38x26mm 90#@32".Špičky 11mm.Set 0.
Bylo to z poměrně tenkého kousku, ještě teď jsou tam dvě místa, kde už nezbylo dřevo na břichu :cry:
Nechal jsem jednu vrstvu běli ( kvůli nedostatku dřeva). Na spodním fotu je vidět v detailu místo, kde je vyhnilý suk. Jestli ten luk prdne, tak určitě tam.... Foto v nátahu dodám v neděli po střílení....
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
cornus
Příspěvky: 491
Registrován: 23 Led 2009, 01:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od cornus »

Drevo aj prevedenie krásne.
Škoda tých sukov, asi to tam prdne. Inak super.
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1728
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Kaša »

Cornusi nezakřikni to!
Pájo, měl jsi si ho nechat na medlánky a první výstřeli udělat až při flightu,...
protože jetli to půjde do kytek, tak aspoň to předtím střelí pořádnou dálku.
Ale doufám že to vydrží. :clap:
..ale na ten rozměr to není až tak silné,co? ...asi je to tou menší hloubkou.
kolik to prosím tě váží?
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od hawkwind »

Moc pěkný - tohle dřevo jsem měl vždycky rád. Mám tu ted´takovej snakey kus, už hodně suchej. Bude z něj luk pro Dášenku...

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Pája1111 »

Tak váha ukazuje 860 gramů... Docela dost bych řekl, rekordman to nejspíš nebude :thumbdown:
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
hawkwind
Disciplí­na a zručnost
Disciplí­na a zručnost
Příspěvky: 851
Registrován: 09 Pro 2006, 19:25

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od hawkwind »

Alanův italský tis 90# váží na chlup 860 gramů.

J.
Power is a dimension which raises all these concerns a thousand fold. With power you can indulge corrupt motives with corrupt behavior, coerce others into collaborating or submitting to your corruption, and impose the consequences of it on many innocent people much more easily. Why is then everybody willing to offer endless benefits of a doubt to the powerful, and none to the powerless?
Avatar uživatele
dav1dMldc
Příspěvky: 920
Registrován: 16 Kvě 2010, 19:44

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od dav1dMldc »

pája moc pekný luk, a to drevo! som zvedavý na výsledky.
môj ipák má tiež 868g a 95-100lbs
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Pája1111 »

Tak jak jsem slíbil...... Dostřel BLBS šípem s brutálním protivětrem něco málo přes 170m.

Obrázek
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
Kaša
Příspěvky: 1728
Registrován: 08 Srp 2008, 01:19

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Kaša »

Tak to je slušné. Mohlo by to dát kolem 190m,ne?
..záleží kolik protivítr zpomaloval ostatní luky?
Odpovědět

Vrátit se na “Historická střelba”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host