Stránka 6 z 6

Re: Poboční zbraně

Odeslal: 18 Črc 2021, 11:07
od dav1dMldc
lasky napsal:
13 Črc 2021, 18:44
...bol ostry nevedel som to vyuzit.
A čo tak na sekanie žihliav, lopúchov a inej vysokej trávy okolo domu? Prípadne konárov? :badgrin:
Inak vyzerá dobre, ten v tom videu je odporný...

Re: Poboční zbraně

Odeslal: 18 Črc 2021, 16:05
od lasky
mam kosacku.. lopuchy u mna nerastli..