Standa mž
- Václav
- Příspěvky: 261
- Registrován: 25 Bře 2007, 23:51
- Místo/Bydliště: Hradec Králové
- Kontaktovat uživatele:
Re: Standa mž
Aha, tak to je trochu jiný šalíř než jsem si myslel, ale díky!
- noxter
- Příspěvky: 217
- Registrován: 12 Pro 2008, 00:13
- SHŠ: http://www.rytiri.com/
- Místo/Bydliště: Ostrava
Re: Standa mž
Mojse:ten šalířto patří k tomu kyrysu? Zajimálo by mě jestli je to Taky ital nebo němec...
Kdo uteče vyhraje, kdo nepřijde nemusí utíkat...
Re: Standa mž
ne, ty exponáty byly náhodně postavené k sobě...noxter napsal:Mojse:ten šalířto patří k tomu kyrysu? Zajimálo by mě jestli je to Taky ital nebo němec...
severní Itálie
- Standa mž
- Sponzor Brodce
- Příspěvky: 511
- Registrován: 31 Led 2009, 12:39
- SHŠ: Slánská rota
- Místo/Bydliště: Horšovský Týn
- Kontaktovat uživatele:
Re: Standa mž
Ještě bych potřeboval poradit s nýtkem ve tvatu šroubu na plochý šrobovák , který je na předním i na zadním dílu . Myslíte že je to původní kousek , nebo neodborný zásah některého z restaurátorů ? Nevím jestli to mám nechat udělat s tím samým , nebo s klasickým nýtem .
Re: Standa mž
Jako šroubky s drážkou byly
Jak to přesně vypadá ?
Protož, prosím, povstaň Pane Bože vojsk, silný mstiteli, jenž mstíš hřiechy otcóv nad syny až do třetieho i čtvrtého pokolenie! Pozdvihni sě, jenž súdíš zemi, odplať otplatu pyšným a na tohoto přezřejmého potupitele tvého nepoškvrněného zákona a znamenitého haněče a tvých věrných lítého záhubci ruku tvé pomsty ztáhni!
- Standa mž
- Sponzor Brodce
- Příspěvky: 511
- Registrován: 31 Led 2009, 12:39
- SHŠ: Slánská rota
- Místo/Bydliště: Horšovský Týn
- Kontaktovat uživatele:
Re: Standa mž
Je to na přechodu horního a spodního dílu , na kyrysu i zádech .
----------------------- 29 črc 2009, 20:11 ---------------------
Takže, konečne se mi podařilo dodělat i civil . Takže posuďte a můžete kritizovat ! Dík
----------------------- 29 črc 2009, 20:11 ---------------------
Takže, konečne se mi podařilo dodělat i civil . Takže posuďte a můžete kritizovat ! Dík
- Přílohy
-
- Já 03.JPG (104.59 KiB) Zobrazeno 6724 x
-
- Já 02.JPG (137.43 KiB) Zobrazeno 6724 x
Re: Standa mž
Vypadá to super! 
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Re: Standa mž
Vážně pěkné.Jenom se zeptám,ty nohavice jsou přivázané k vestě?
- Standa mž
- Sponzor Brodce
- Příspěvky: 511
- Registrován: 31 Led 2009, 12:39
- SHŠ: Slánská rota
- Místo/Bydliště: Horšovský Týn
- Kontaktovat uživatele:
Re: Standa mž
Tak, tak, k vestě . Jinak na doubletu jsou také dirky na přivázání , ale takhle mi to přijde praktičtější , protože v případě horka doublet snáz odložím
- Šimon z Curychu
- Příspěvky: 248
- Registrován: 21 Říj 2008, 12:21
- SHŠ: Kompanie z Curychu
- Místo/Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Standa mž
doublet bys ale neměl odkládat, nýbrž jen shodit dolů rukávy a závázat si jej okolo pasu. Tak ti kalhoty/nohavice nespadnouStanda mž napsal:Tak, tak, k vestě . Jinak na doubletu jsou také dirky na přivázání , ale takhle mi to přijde praktičtější , protože v případě horka doublet snáz odložím
civil moc pěkný! doporučuji více kalhoty obtáhnout okolo nohy, přijdou mi dost volné (nebo je to jen fotkou?)
Šimon Christian Attinger
Curyšská hotovost

Zürich, die berühmte Stadt
Curyšská hotovost

Zürich, die berühmte Stadt
- Standa mž
- Sponzor Brodce
- Příspěvky: 511
- Registrován: 31 Led 2009, 12:39
- SHŠ: Slánská rota
- Místo/Bydliště: Horšovský Týn
- Kontaktovat uživatele:
Re: Standa mž
Nohavice trochu volnější jsou , to je tím že ty jsou už starší a pořád se vytahujou , ale já jsem rád , protože se alespoň mohu trochu ohnout , když jsou vypasované , tak to jde blbě .
- Broďan
- Bůh cynismu

- Příspěvky: 953
- Registrován: 03 Pro 2006, 22:40
- Místo/Bydliště: Český Brod
- Kontaktovat uživatele:
Re: Standa mž
Hezký to máš.
A ty nohavice bych takhle nechal. Gotika je na obrazech vesměs vypasovaná, protože takový byl tehdejší malířský styl. Ale už reálnější renesanční obrazy, zvláště s venkovskou či obecně lidovou tematikou najednou ukazují nepřeberné množství obyčejných lidí v hodně nepadnoucích hadrech.
http://www.wga.hu/art/d/durer/2/13/4/076.jpg
http://www.wga.hu/art/d/durer/2/13/4/090.jpg
... hmm, stejně si ale myslím, že většina našich Švýcarů (jako z projektu ŠP) odpovídá typologicky spíše takovýmto obludkám:
http://www.wga.hu/art/t/teniers/jan2/1/hustleca.jpg
http://www.wga.hu/art/t/teniers/jan2/1/smoker.jpg
A ty nohavice bych takhle nechal. Gotika je na obrazech vesměs vypasovaná, protože takový byl tehdejší malířský styl. Ale už reálnější renesanční obrazy, zvláště s venkovskou či obecně lidovou tematikou najednou ukazují nepřeberné množství obyčejných lidí v hodně nepadnoucích hadrech.
http://www.wga.hu/art/d/durer/2/13/4/076.jpg
http://www.wga.hu/art/d/durer/2/13/4/090.jpg
... hmm, stejně si ale myslím, že většina našich Švýcarů (jako z projektu ŠP) odpovídá typologicky spíše takovýmto obludkám:
http://www.wga.hu/art/t/teniers/jan2/1/hustleca.jpg
http://www.wga.hu/art/t/teniers/jan2/1/smoker.jpg
Cynik je zlosyn, jehož pokřivené vnímání způsobuje, že vidí věci jaké jsou, ne jaké by měly být.
Re: Standa mž
Neřeš upnutí! Já to už mám tu vlnu jak tepláky. 
"Ty vole! Tolik Indyjánů jsem v životě neviděl!" gen. Custer.
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Hrdý majitel několika halaparten a hákovnic a neutuchající prudič, který má zvláště spadeno na blbce. A že jich je!
http://sedmiletka.brodec.org/
Re: Standa mž
čímž se kruh uzavírá a nám tak docházejí argumenty proti keckařům v teplákáchIndy napsal:Neřeš upnutí! Já to už mám tu vlnu jak tepláky.
Re: Standa mž
teplákoidně vytahané je zrůdnost.
myslím že pokud jsou kalhoty dobře nakoso střižené, není problém vždy před sezonou zadní šev trochu přitáhnout, aby se vytahané zase srovnalo...
myslím že pokud jsou kalhoty dobře nakoso střižené, není problém vždy před sezonou zadní šev trochu přitáhnout, aby se vytahané zase srovnalo...
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host