Galerie luků - uživatelé
Moderátoři: hawkwind, lasky, Pája1111
Re: Galerie luků - uživatelé
a tady je ještě jeden pohled
- Přílohy
-
- CIMG1541.JPG (686.29 KiB) Zobrazeno 6219 x
,, střílej, jen střílej......au,,
- Pája1111
- Bůh inhumačních technik

- Příspěvky: 1308
- Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
- SHŠ: Divoké svině
- Místo/Bydliště: Brno
Re: Galerie luků - uživatelé
Co to je za backing na tom luku??? A nemáš foto v nátahu, celkem by mě zajímal tiler. Také je dobré psát i ostatní údaje k luku, jako třebas délka nátahu, rozměry středu, tl. špiček, váha luku....
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Re: Galerie luků - uživatelé
Co je to černé a aký to má účel?
Tetiva je z čoho?
Tipujem na základe toho profilu, že tento luk 150 metrov nedostrelí.
Tetiva je z čoho?
Tipujem na základe toho profilu, že tento luk 150 metrov nedostrelí.
Re: Galerie luků - uživatelé
tiež som si všimol, že s tým dostrelom trochu preháňa, aj na tom predtým... tipujem tak 100m s 10gr/lb.
sú tam nepekné pánty v strede ramena a ťažké heavy špice. skús urobiť radšej kruhový tiller a LB. ten set dostrelu tiež nenapomáha. to čierne sa mi ale páči
sú tam nepekné pánty v strede ramena a ťažké heavy špice. skús urobiť radšej kruhový tiller a LB. ten set dostrelu tiež nenapomáha. to čierne sa mi ale páči
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Mark Twain
Re: Galerie luků - uživatelé
to černé je obyčejný kaloun z galanterie, je to tam kvůli ochraně před prasknutím, nalepeno lepidlem Bizon
tětivu mám z obyčejného provázku z OBI 9kč/bm
a za tím dostřelem si stojím, sice jsem to jen krokoval, ale udělal jsem poctivých 155kroků....natáhl jsem do něj šíp 26,5"
stejné krokování jsem dělal i u předchozího luku
tětivu mám z obyčejného provázku z OBI 9kč/bm
a za tím dostřelem si stojím, sice jsem to jen krokoval, ale udělal jsem poctivých 155kroků....natáhl jsem do něj šíp 26,5"
stejné krokování jsem dělal i u předchozího luku
,, střílej, jen střílej......au,,
- Pája1111
- Bůh inhumačních technik

- Příspěvky: 1308
- Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
- SHŠ: Divoké svině
- Místo/Bydliště: Brno
Re: Galerie luků - uživatelé
Bosper: Postni sem foto v plném nátahu.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Re: Galerie luků - uživatelé
a ja si stojím za tým, že to nedá...
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Mark Twain
Re: Galerie luků - uživatelé
to bychom se mohli dohadovat do nekonečna, nevím, jak tě přesvědčit, tak tě přesvědčovat nebududav1dMldc napsal:a ja si stojím za tým, že to nedá...
,, střílej, jen střílej......au,,
Re: Galerie luků - uživatelé
postnu, ale bohužel až za 14 dní, tenhle víkend jsem uvězněn v paneláku....kujvaPája1111 napsal:Bosper: Postni sem foto v plném nátahu.
,, střílej, jen střílej......au,,
- Pája1111
- Bůh inhumačních technik

- Příspěvky: 1308
- Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
- SHŠ: Divoké svině
- Místo/Bydliště: Brno
Re: Galerie luků - uživatelé
Pěkné! Dej,prosím, k fotkám nějaké popisky s údaji o lucích. Dík.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Re: Galerie luků - uživatelé
Sú tam, ale postol som to 2x omylom, tak to musíš pozrieť celé
Re: Galerie luků - uživatelé
Dobrá práca.
to je naozaj veľmi nízka váha. Čim si to vážil?
50lbs @ 28´´ dĺžka 70´´ váha 391 g
to je naozaj veľmi nízka váha. Čim si to vážil?
Re: Galerie luků - uživatelé
Digitálnou váhou 
Re: Galerie luků - uživatelé
Dnes sem dám ešte jeden, čo som práve dorobil. 
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host