Galerie luků - uživatelé

Luky, šípy, kuše atp. -moderovaná diskuse.

Moderátoři: hawkwind, lasky, Pája1111

Bosper
Příspěvky: 15
Registrován: 09 Ún 2010, 20:01

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Bosper »

a tady je ještě jeden pohled
Přílohy
CIMG1541.JPG
CIMG1541.JPG (686.29 KiB) Zobrazeno 6225 x
,, střílej, jen střílej......au,,
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Pája1111 »

Co to je za backing na tom luku??? A nemáš foto v nátahu, celkem by mě zajímal tiler. Také je dobré psát i ostatní údaje k luku, jako třebas délka nátahu, rozměry středu, tl. špiček, váha luku....
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
cornus
Příspěvky: 491
Registrován: 23 Led 2009, 01:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od cornus »

Co je to černé a aký to má účel?
Tetiva je z čoho?
Tipujem na základe toho profilu, že tento luk 150 metrov nedostrelí.
Avatar uživatele
dav1dMldc
Příspěvky: 920
Registrován: 16 Kvě 2010, 19:44

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od dav1dMldc »

tiež som si všimol, že s tým dostrelom trochu preháňa, aj na tom predtým... tipujem tak 100m s 10gr/lb.
sú tam nepekné pánty v strede ramena a ťažké heavy špice. skús urobiť radšej kruhový tiller a LB. ten set dostrelu tiež nenapomáha. to čierne sa mi ale páči :)
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Bosper
Příspěvky: 15
Registrován: 09 Ún 2010, 20:01

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Bosper »

to černé je obyčejný kaloun z galanterie, je to tam kvůli ochraně před prasknutím, nalepeno lepidlem Bizon
tětivu mám z obyčejného provázku z OBI 9kč/bm
a za tím dostřelem si stojím, sice jsem to jen krokoval, ale udělal jsem poctivých 155kroků....natáhl jsem do něj šíp 26,5"
stejné krokování jsem dělal i u předchozího luku
,, střílej, jen střílej......au,,
Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Pája1111 »

Bosper: Postni sem foto v plném nátahu.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Avatar uživatele
dav1dMldc
Příspěvky: 920
Registrován: 16 Kvě 2010, 19:44

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od dav1dMldc »

a ja si stojím za tým, že to nedá...
Nejprve si zjistěte fakta, potom je můžete překroutit dle libosti.
Mark Twain
Bosper
Příspěvky: 15
Registrován: 09 Ún 2010, 20:01

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Bosper »

dav1dMldc napsal:a ja si stojím za tým, že to nedá...
to bychom se mohli dohadovat do nekonečna, nevím, jak tě přesvědčit, tak tě přesvědčovat nebudu :roll:
,, střílej, jen střílej......au,,
Bosper
Příspěvky: 15
Registrován: 09 Ún 2010, 20:01

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Bosper »

Pája1111 napsal:Bosper: Postni sem foto v plném nátahu.
postnu, ale bohužel až za 14 dní, tenhle víkend jsem uvězněn v paneláku....kujva :? :thumbdown:
,, střílej, jen střílej......au,,
Gawain
Příspěvky: 25
Registrován: 26 Srp 2009, 19:01

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Gawain »

Avatar uživatele
Pája1111
Bůh inhumačních technik
Bůh inhumačních technik
Příspěvky: 1308
Registrován: 05 Pro 2006, 10:08
SHŠ: Divoké svině
Místo/Bydliště: Brno

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Pája1111 »

Pěkné! Dej,prosím, k fotkám nějaké popisky s údaji o lucích. Dík.
„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“
Gawain
Příspěvky: 25
Registrován: 26 Srp 2009, 19:01

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Gawain »

Sú tam, ale postol som to 2x omylom, tak to musíš pozrieť celé
Avatar uživatele
cornus
Příspěvky: 491
Registrován: 23 Led 2009, 01:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od cornus »

Dobrá práca.
50lbs @ 28´´ dĺžka 70´´ váha 391 g

to je naozaj veľmi nízka váha. Čim si to vážil? :D
Gawain
Příspěvky: 25
Registrován: 26 Srp 2009, 19:01

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Gawain »

Digitálnou váhou :D
Gawain
Příspěvky: 25
Registrován: 26 Srp 2009, 19:01

Re: Galerie luků - uživatelé

Příspěvek od Gawain »

Dnes sem dám ešte jeden, čo som práve dorobil. :)
Odpovědět

Vrátit se na “Historická střelba”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti